№04 - Практична робота №1
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
План-конспект уроку
«___»__________ 20___ року
Урок №4.
Складові комп’ютерів та їхнє призначення. Практична робота №1.
Цілі:
- навчальна: познайомити зі складовими комп’ютера та їхнім призначенням, повести практичні вправляння на клавіатурі за допомогою тренажера ПОЛІ;
- розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
- виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку:
- засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: ПОЛІ
Хід уроку
І. Організаційний етап
- Привітання з класом
- Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
Працюючи з комп’ютером потрібно розуміти його внутрішню будову, пристрої для роботи та їх характеристики та те яким чином комп’ютер оброблює отриману інформацію. Сьогодні ви попрацюєте з пристроєм, який на перший погляд простий, але він таким не є. Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).
ІІІ. Актуалізація опорних знань
- Тестування учнів (Слайд3-4)
- Повторення раніше вивченого матеріалу (Слайд5)
- 1. Які ви знаєте типи комп’ютерів?
- 2. Які ви знаєте інформаційні процеси?
- 3. Чи можете ви пояснити, для чого призначений миші, клавіатури, монітора?
IV. Вивчення нового матеріалу
Материнська або головна плата (англ. motherboard або main- board) — основна складова сучасних персональних комп’ютерів, яка забезпечує передачу даних між пристроями комп’ютера.
Оперативна пам'ять (ОЗУ або RAM) — пам'ять ЕОМ, призначена для зберігання коду та даних програм під час їх виконання
Процесор комп’ютера CPU є його основною складовою. Він містить пристрій керування, який забезпечує виконання команд комп’ютерної програми, та арифметично-логічний пристрій, який і здійснює операції над даними
V. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
- Практична робота №1(Слайд28-33)
- Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
VI. Підбиття підсумків уроку
- Бесіда за питаннями (Слайд34)
- Які пристрої введення Вам відомі?
- Яким чином відбувається процес опрацювання при виводі даних?
- Які є види пам’яті в комп’ютері?
VIІ. Домашнє завдання
Опрацювати матеріал отриманий на уроці. Підготуватись до тестової перевірки знань

{jcomments on}