«___»__________ 20___ року
Урок №17.
Введення, редагування та форматування символів і абзаців
Цілі:
- навчальна: познайомити з можливостями текстового процесора при роботі з текстовими даними, а саме редагування та форматування;
- розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
- виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку:
- засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Microsoft Office Word 2007
Хід уроку
І. Організаційний етап
- Привітання з класом
- Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
ІІІ. Актуалізація опорних знань
- Повторення раніше вивченого матеріалу (Слайд3)
- Яким чином додати до документу фігуру?
- Що означає зелений маркер у фігур?
- Як створити схему?
- Як видалити символи, що знаходяться правіше курсора?
IV. Вивчення нового матеріалу
Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.
V. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
- Практичне завдання (Слайд49-50)
Інструктаж вчителя
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
VI. Підбиття підсумків уроку
- Бесіда за питаннями (Слайд51)
- Що таке шрифт?
- З якими шрифтами ви працювали на уроці?
- Як змінити розмір тексту?
- Як змінити забарвлення окремої літери?
VIІ. Домашнє завдання
Опрацювати вивчений матеріал. Підготуватись до практичної роботи
{jcomments on}