Робота для педагогічних працівників

 
"На початку уроку вчитель повинен ввімкнути презентацію, а в кінці - вимкнути."

Головна місія нашого ресурсу максимально спростити підготовку педагога до уроку. Не секрет, що всі ми перевантажені шкільною роботою. На педагогічній ниві відбувається найбільше емоційне вигоряння людини. Щоразу з педагога потребують більшого і осторонь, як завжди, залишаються близькі та рідні. Ресурс VsimPPTX запрошує Вас долучитись до розробки навчальних матеріалів, котрі належать не теоретикам, а практикам. Кожен із Вас може спробувати допомогти колегам власними розробками за відповідну плату. Ми впевнені, що складності в створенні навчальних матеріалів в основному у вчителів не виникає та головною проблемою залишається час. 

Наразі доступні напрямки співпраці:

 • Навчальні матеріали до уроків української мови за О.В. Вашуленком
 • Навчальні матеріали до уроків української мови за К. Пономарьовою

 Для того щоб визначитись, хто саме зможе якісно співпрацювати та створювати дійсно значимі матеріали, ми проводимо невеличкий конкурс. В результаті опрацювання заявок та аналізу матеріалів із найкращими буде підписано договір про співпрацю на тривалий час. Тижневий обсяг роботи під час навчального періоду - це 8 розробок.

Які умови оплати?

В першу чергу, все залежить від вашого прагнення та вільного часу. Мінімальний обсяг навчальних комплектів (презентація до уроку, план-конспект, доповнення та інтерактивне завдання) 8 шт. в тиждень. Вартість за 1 комплект 100 грн

Умови змісту конкурсних матеріалів:

 1. Презентація в середовищі Microsoft Office PowerPoint 2013, 2016 або 2019 версії з розширенням 16:9 котра дасть змогу вчителю використовувати демонстраційні матеріали протягом всього уроку.
 2. План-конспект, реалізовано за допомогою Microsoft Office Word 2013, 2016 або 2019, що міститиме основну структуру уроку з його ключовими елементами
 3. Інші доповнення на власний розсуд.

На яку тему та скільки потрібно розробок?

Для конкурсу потрібно подати 2 розробки уроків (Урок письма та читання: "Вивчення літери Ш"). Забороняється використання авторських матеріалів, сканованих копій чи зображень фрагментів підручників та зошитів авторів О.В. Вашуленко чи К. Пономарьової. Зошит та підручник повнинні бути опорою для побудови матеріалів, а не їх копією. 

Щоб завантажити необхідні матеріали на основі, яких потрібно створити уроки натисніть на клавішу:

Для того, щоб подати свої роботи заповніть форму нижче та прикріпіть власні розробки:

Огляд
Size limit for each file is 500 MB

  Manager
  Цупа Василь
  Відповім на Ваші запитання