№21 - Практична робота №6. Створення таблиць. Введення і редагування даних різних типів.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
План-конспект уроку
«___»__________ 20___ року
Урок №21.
Практична робота №6. Створення таблиць. Введення і редагування даних різних типів.
Мета: формувати вміння практичного застосування знань, умінь і навичок при створенні таблиць, введення і редагування даних різних типів. Забезпечити ситуацію вибору. Формувати вміння розв’язувати типові завдання, формувати творчі вміння. Переносити знання і способи діяльності, життєвого досвіду в нову ситуацію. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.
Тип уроку:
- перевірки та оцінювання знань, умінь і навичок.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Microsoft Office Access
Хід уроку
І. Організаційний етап
- Привітання з класом
Доброго дня, діти! Сьогодні на вас чекає практична робота.
- Повідомлення теми і мети уроку
На даному уроці ви будете демонструвати свої знання, вміння та навички створення таблиць, введення і редагування даних різних типів середовищі Access.
ІІ. Повторення учнями матеріалу
На повторення матеріалу відводиться 5 хвилин
III. Практична самостійна діяльність
Завдання
- Створити базу даних Бібліотека, яка складається з двох сутностей – сутності Об’єкт зберігання бібліотеки, що має такі властивості: код, найменування, автор, кількість, ціна, рік видання, зображення титульної сторінки, і сутності Категорія, яка має одну властивість – назву, що може набувати тільки такі значення: книга, аудіокнига, газета, журнал. Між сутністю «Об’єкт зберігання бібліотеки» і сутністю «Категорія» є зв’язок: одне значення властивості Назва сутності «Категорія», наприклад аудіокнига, може мати багато екземплярів сутності «Об’єкт зберігання бібліотеки».
- Створіть необхідні таблиці бази даних, визначте імена полів і типи даних цих полів.
- Установіть зв’язок між таблицями.
- Заповніть в таблицю 10 записами.
- Збережіть базу даних на робочий стіл з назвою «Ваше прізвище та ім’я – Практична №6».
- Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
Крила метелика
(Вправа покращує циркуляцію крові.)
Запропонуйте дитині уявити, що вії - це крильця метелика. Покажіть дитині на своєму прикладі, як моргати очима. Через десять секунд закінчіть вправу і дайте очам відпочинок на п'ять-десять секунд. Далі повторіть рух ще один-два рази. Запропонуйте малюкові повторити за вами.
- Домашнє завдання
Повторити раніше вивчений матеріал.

{jcomments on}