Tux Typing

Тукс - це знаменитий пінгвін з Linux, і тепер він готовий побувати на вашому комп'ютері з ОС Windows, щоб навчити вас друкувати швидше. Tux Typing - це гра, яка допоможе вам поліпшити свої навички набору тексту: правильність і швидкість. Вам знадобитися переміщати пінгвіна до букв, які ви бачите на екрані. Поступово, завдяки Тукса, ви придбаєте навички сліпого набору тексту, а також запам'ятайте деякі шаблони, завдяки чому зможете друкувати швидше і якісніше. 

 

 

 

Авторське право:

Даний матеріал представлений виключно для ознайомлення. Копіюючи чи зберігаючи представлені дані, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони. Публікація даного матеріалу не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором цього матеріалу і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з адміністрацією сайту . Ми раді будемо прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.

Натисніть тут для завантаження


{jcomments on}

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання