Соло на клавіатурі

Соло на клавіатурі - навчальна програма, призначена для навчання сліпому десятипальцевому методу друку. Автор курсу машинопису - Володимир Шахиджанян. Курс складається з 100 завдань, розрахованих на набір текстів різної складності. Програма «Соло на клавіатурі 9» представлена ​​в п'яти редакціях: «Російський курс», «Англійська курс», «Німецький курс», «Приборкання цифр» (короткий курс навчання набору трьома пальцями на додатковій цифровій клавіатурі) і «Три в одному» ( об'єднує «Російський курс», «Англійська курс» і «Приборкання цифр»).

 

 

Авторське право:

Даний матеріал представлений виключно для ознайомлення. Копіюючи чи зберігаючи представлені дані, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони. Публікація даного матеріалу не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором цього матеріалу і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з адміністрацією сайту . Ми раді будемо прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.

Натисніть тут для завантаження


{jcomments on}

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання