NetSupport School

NetSupport School є провідним продуктом у галузі управління класним управлінням, що забезпечує нагородами функції моніторингу, контролю, співпраці та оцінки, щоб максимально використовувати переваги навчальних технологій, що підтримують всі навчальні стилі учнів та студентів. Безперешкодно працює над усіма типами платформ і пристроїв - і спеціально розроблена в консультації з викладачами для задоволення їхніх потреб у класі - недарма NetSupport School була повним рішенням в галузі управління класом вже понад 29 років.

 

 

 

Авторське право:

Даний матеріал представлений виключно для ознайомлення. Копіюючи чи зберігаючи представлені дані, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони. Публікація даного матеріалу не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором цього матеріалу і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з адміністрацією сайту . Ми раді будемо прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.

Натисніть тут для завантаження


{jcomments on}

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання