MyTestXPro

MyTestXPro - система програм для створення і проведення комп'ютерного тестування, збору та аналізу їх результатів. Одним із завдань повсякденного вчительської праці є необхідність здійснювати контроль знань учнів. Форми контролю, що застосовуються вчителями, дуже різноманітні, але найбільш часто використовуються письмовий або усний опитування. На жаль, ці форми не позбавлені недоліків. При проведенні усного опитування - це відносно велика витрата часу уроку при невеликій кількості виставлених оцінок, при проведенні письмових робіт кількість оцінок зростає, але багато часу йде на перевірку.

 

 

 

 Інструкція зі встановлення

Авторське право:

Даний матеріал представлений виключно для ознайомлення. Копіюючи чи зберігаючи представлені дані, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони. Публікація даного матеріалу не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором цього матеріалу і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з адміністрацією сайту . Ми раді будемо прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.

Натисніть тут для завантаження


{jcomments on}

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання