Kodu Game Lab

Kodu Game Lab - це цілий набір інструментів, що дозволяє створювати тривимірні ігри без наявності специфічних знань. Додаток є програмним продуктом корпорації Microsoft. Основне завдання при використанні програми - створювати ігрові світи, в яких перебуватимуть впроваджені персонажі і взаємодіяти за встановленими правилами. Установник додатку Kodu Game Lab містить ігри, розроблені з його допомогою. Для того щоб змінити що-небудь у вбудованих іграх, необхідно натиснути на кнопку ESC, відкрити існуючий вихідний код і внести потрібні зміни. Kodu Game Lab використовує технології XNA Microsoft Game Studio 3.1, інструментарію, що використовується професіоналами для того, щоб експортувати гри на такі платформи, як PC, Xbox і Zune. 

 

 

Авторське право:

Даний матеріал представлений виключно для ознайомлення. Копіюючи чи зберігаючи представлені дані, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони. Публікація даного матеріалу не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором цього матеріалу і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з адміністрацією сайту . Ми раді будемо прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.

Натисніть тут для завантаження


{jcomments on}

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання