Каталог матеріалів

Урок №133 для 4 класу з української мови за І. Большаковою - Правопис дієслів із НЕ

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за підручником І. Большакова та І. Хворостяний

 

Урок №133. Правопис дієслів із НЕ.

 

Мета: ознайомити учнів із правописом дієслів з НЕ; вчити визначати час дієслова; пояснювати значення фразеологізмів; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Хвилинка каліграфії.

Слайд 6-7. Вправа «Словникові слова».

Слайд 8. Вправа “Редактор”.

Слайд 9. Зміни слово так, щоб змінився голосний звук у корені слова.

Слайд 10. Назви синоніми до слів.

Слайд 11. “Пошуковці”

Слайд 12. Мотивація навчальної діяльності. Мовленнєва розминка. Робота над чистомовкою.

ІІ. Основна частина

Слайд 14. Запам’ятай.

Слайд 15. Запиши дієслова із часткою не, дописуючи іменники.

Слайд 16. Прочитай. Порівняй правила свого класу і правила з тексту.

Слайд 17. Спиши, розкриваючи дужки. Поясни значення фразеологізмів.

Слайд 18. Розглянь плакат із правилами поведінки на онлайн-уроці. Запиши правила. Запиши правила без не. Наприклад, «Приходь вчасно».

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

Слайд 20-21. Щоденні 5.

Слайд 23. У робочому зошиті на сторінці 50 з поданими дієсловами склади правила поведінки. Спробуй їх переформулювати без уживання частки не. Прочитай складені правила друзям.

Слайд 24. З’єднай частини прислів’їв. Запиши їх, уставляючи е/є чи и/ї та розкриваючи дужки.

Слайд 25. Запиши фразеологізми, розкриваючи дужки у робочому зошиті на сторінці 51. Поясни їхнє значення, використовуючи слова з довідки. Перевір себе.

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 26. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 27. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку LEGO.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні