Каталог матеріалів

Урок №86 для 1 класу з математики за Н.П. Листопад - Числа 21 – 40. Утворення двоцифрових чисел з десятків та одиниць. Творча робота над задачею

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н. Листопад

Урок №86. Числа 21 – 40. Утворення двоцифрових чисел з десятків та одиниць. Творча робота над задачею

Мета: формувати в учнів уміння утворювати двоцифрові числа з десятків та одиниць; удосконалювати обчислювальні навички, вміння розв'язувати прості і складені задачі; розвивати кмітливість, мислення дітей; виховувати інтерес до математики.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Яке число утворилося?

Слайд3. Скільки паличок на кожному малюнку? Прочитай і запам’ятай, як ці числа записують цифрами.

Слайд4. Поклади на парті 2 десятки паличок і ще 4 палички. Назви число, яке утворилося.

Слайд5. Рухлива вправа

Слайд6. Обведи на кожному малюнку вказану кількість паличок.

Слайд7. Скільки олівців на малюнку? Запиши це число.

Слайд8. Фізкультхвилинка

Слайд9. У вазі 6 тюльпанів, а ірисів – на 3 квітки менше. Скільки ірисів у вазі? Обведи вираз, за допомогою якого можна розв’язати задачу.

Слайд10. Порівняй.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд11. Розв’яжи задачу. У перегонах брало участь 3 білих і 7 гнідих коней. Скільки коней брало участь у перегонах? 2) Постав інше запитання до задачі. Розв’яжи задачу з цим запитанням.

Підсумок

 Слайд12. Рухлива вправа

Слайд13. Розділи п’ятикутник відрізком на трикутник і шестикутник.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні