Каталог матеріалів

Урок №8 для 7 класу з хімії за О.Г. Ярошенко - Чисті речовини і суміші. Способи розділення сумішей.

« »__________20____року

Конспект уроку з хімії з використанням навчально-методичного комплекту «Хімія 7 клас О.Г Ярошенко (підручник, навчальний зошит, методичний супровід для учителя).

Урок №8. Чисті речовини і суміші. Способи розділення сумішей.

Мета: повторити поняття «тіло», «матеріал», «речовина» суміші, їх властивості; cформувати поняття «чисті речовини» та «суміші», їх подібності та відмінності, основні способи розділення сумішей; розвивати вміння розрізняти чисті речовини і суміші, складати план дій розділення сумішей; розкрити практичне значення сумішей та їх розділення виховуючи інтерес до предмету.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-4. Повідомлення теми і мети уроку. Створення позитивного психологічного клімату класу. Вправа «Займи позицію».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 5. Визнач спільне між тілами кожного рядка.

Слайд 6. Створення проблемної ситуації.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7. Чиста речовина – це речовина, що не містить домішок інших речовин.

Слайд 8. Пошук рішень. Демонстрація.

Слайд 9. Класифікація сумішей.

Слайд 10. Проблемне питання.

Слайд 11. Перевір свої знання.

Слайд 12. Способи розділення сумішей.

Слайд 13. Дія магнітом.

Слайд 14. Відстоювання.

Слайд 15. Фільтрування.

Слайд 16. Способи розділення сумішей.

Слайд 17. Випарювання та кристалізація.

Слайд 18. Дистиляція і хроматографія.

Слайд 19-20. Робота в зошиті.

Слайд 21. Гімнастика для очей.

Слайд 22. Зроби вибір.

Слайд 23. Вчимось класифікувати.

Слайд 24. Проблемне питання.

Слайд 25.Поміркуй. 

Слайд 26. Гра «Хрестики-нолики».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 27. Бесіда з учнями.

УСЗ (узагальнення та систематизація знань)

Слайд 28. Визначити й записати для кожного випадку вид суміші.

Підсумок

Рефлексія

Домашнє завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні