Каталог матеріалів

Урок №7 для 7 класу з хімії за О.Г. Ярошенко - Як досліджують властивості речовин.

« »__________20____року

Конспект уроку з хімії з використанням навчально-методичного комплекту «Хімія 7 клас О.Г Ярошенко (підручник, навчальний зошит, методичний супровід для учителя).

Урок №7. Як досліджують властивості речовин.

Мета: продовжувати знайомити учнів з методами вивчення хімічних сполук та явищ. Формувати навички порівнювати речовини, описувати їх властивості, встановлювати залежність між властивостями та застосуванням речовин, показати значення експерименту в хімічних дослідженнях; продовжити формування навичок безпечного поводження з речовинами та хімічним обладнанням. Виховувати прагнення досліджувати навколишній світ.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-3. Повідомлення теми і мети уроку. Створення позитивного психологічного клімату класу.

ПДЗ (перевірка домашнього завдання)

Слайд 4. Бесіда за запитаннями.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 5. Астроном не може створити зорю й почекати, поки вона постарішає, щоб вивчити зміни в її складі. А хімік-експериментатор має можливість керувати дослідом, вивчаючи різні його варіанти.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 6. Бесіда з учнями. 

Слайд 7. Методи пізнання природи.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 8. Робота з термінами.

Слайд 9.Запам`ятай .

СЗ (систематизуємо знання)

Слайд 10. Шлях який проходить дослідник.

Слайд 11. Досліджуємо на уроці.

Слайд 12. Досліджуємо речовини.

Слайд 13. Виконуємо експеримент.

Слайд 14. Хімічна гімнастика.

Слайд 15. Перевірте свої знання.

Слайд 16. Робота в зошиті.

Слайд 17. Перегляд відео.

Слайд 18. Робота в зошиті.

Слайд 19. Поміркуйте.

Слайд 20. Гімнастика для очей.

Слайд 21. Інформаційна хвилинка.

Слайд 22. Робота з підручником.

Слайд 23. Виконуємо дослідження.

Слайд 24. Працюємо разом.

УСЗ (узагальнюємо та систематизуємо знання)

Слайд 25. Бесіда з учнями.

Слайд 26. Продовж речення.

Підсумок

Слайд 27. Запам`ятай

Рефлексія

Домашнє завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні