Каталог матеріалів

Урок №56 для 1 класу курсу "Я досліджую світ" за Н. Бібік - Моє улюблене заняття

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік.

Урок №56. Моє улюблене заняття.

Мета: Вчити учнів розкривати позитивний образ «Я»; відрізняти здорові і шкідливі захоплення; показати різноманітність смаків і захоплень однолітків; розвивати та стимулювати бажання всебічно розвиватися та цікаво проводити вільний час; виховувати здоровий спосіб життя.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Опиши зовнішність дітей. Що в них спільного? Чим вони відрізняються?

Слайд4. Опиши себе, використовуючи слова з «пелюсток».

Слайд5. Склади за планом розповідь про себе.

Слайд6. Словничок.

Слайд7. Чи знаєте ви, чим відомі ці люди? Як ви гадаєте, якими були їхні хобі в дитинстві?

Слайд8-10. Розкажи, про захоплення дітей.

Слайд11. Фізкульхвилинка.

Слайд12-14. Розкажи, про захоплення дітей.

Слайд15. Вправа «Скринька захоплень» Учитель пропонує учням на папірцях написати своє захоплення, прочитати його і вкинути до «Скриньки захоплень». Після того як усі учні виконали завдання, учитель разом з дітьми обробляє дані, об’єднавши однакові захоплення в одну групу. Орієнтовні запитання для обговорення .

 Які захоплення найпопулярніші серед учнів нашого класу?

 Скільки хлопців нашого класу люблять грати у футбол? Скільки учнів люблять читати книжки? А хто полюбляє малювати? А хто гарно співає? А чи є у нас колекціонери?

Слайд16. Дайте відповіді на запитання.

Слайд17. Гра «Мікрофон» Учень журналіст бере інтерв’ю в учнів класу, які відповідають на запитання «Чи всі захоплення корисні для здоров’я?»

Слайд18. Обери захоплення, яке не корисне для здоров’я.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд19. Висновок.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні