Каталог матеріалів

Урок №37 для 1 класу курсу "Я досліджую світ" за Н. Бібік - Вода. Якою вона буває? Звідки хмарка воду набирає? Незвичайні досліди: куди цукор зникає? Чому її потрібно берегти?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік.

Урок №37. Вода. Якою вона буває? Звідки хмарка воду набирає? Незвичайні досліди: куди цукор зникає? Чому її потрібно берегти?

Мета: формувати в учнів уявлення про воду, про зміни станів води, вміння встановлювати взаємозв’язки води з об’єктами живої і неживої природи, розвивати дослідницький підхід до пізнання властивостей води. Розвивати спостережливість, пам'ять, мислення, наукове світорозуміння. Виховувати бережне ставлення до води.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Відгадай загадку.

Слайд4. Досліди.

Слайд5. Чи вдалося тобі це зробити?

Слайд6. Вода може бути різною.

Слайд7. Вода може бути різною.

Слайд8. Вода може бути різною.

Слайд9. Вода може бути різною.

Слайд10. Розглянь малюнок. Спробуй пояснити.

Слайд11. Навіщо вода потрібна тваринам?

Слайд12. Навіщо вода потрібна тваринам?

Слайд13. Навіщо вода потрібна тваринам?

Слайд14. Навіщо вода потрібна людям?

Слайд15. Навіщо вода потрібна людям?

Слайд16. Словничок.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Навіщо вода потрібна рослинам?

Слайд19. Як берегти воду?

Слайд20. Досліди.

Слайд21. Досліди.

Слайд22. Цікаво знати.

Слайд23. Цікаво знати.

Слайд24. Цікаво знати.

Слайд25. Цікаво знати.

Слайд26. Що ти бачиш на малюнку?

Слайд27. Що ти бачиш на малюнку?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Гра «Кому потрібна вода» Учитель називає предмети. Якщо для них потрібна вода, діти плескають в долоні, якщо ні – розводять ручки в сторону. (Дереву, тарілці, людині, квітці і т.д.)

Отже ми визначилися, що вода потрібна всім живим істотам, щоб жити, предметам неживої природи необхідна, щоб їх мити, тримати в чистоті, тому з водою слід дружити, берегти її.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні