Каталог матеріалів

Урок №15-16 для 1 класу курсу "Я досліджую світ" за Н. Бібік - Осінні турботи людей. Чому осінь – «гаряча пора»? У чому йти на прогулянку в дощову погоду? Гарний одяг – чи завжди зручний?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік.

Урок №15-16. Осінні турботи людей. Чому осінь – «гаряча пора»? У чому йти на прогулянку в дощову погоду? Гарний одяг – чи завжди зручний?

Мета: Формувати в учнів уявлення про турботи людей восени. Вдосконалювати уміння аналізувати, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки між явищами природи, робити висновок. Формувати потребу в пізнанні природи. Розвивати кмітливість ,спостережливість. Виховувати любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Дай відповідь на запитання.

Слайд4. Поспілкуймося

Слайд5. Розглянь малюнок.

Слайд6. Розглянь малюнок.

Слайд7. Розглянь малюнок.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Розглянь малюнок.

Слайд10. Розглянь малюнок.

Слайд11. Розглянь малюнок.

Слайд12. Гра «Вершки – корінці»

Діти об’єднуються в групи. Кожна група отримує набір карток із зображенням овочів. Перша група обирає овочі, вершки яких вживають у їжу, тобто листя, зелень; друга група – корінці; третя група – овочі, у яких їдять і зелень, і корінці.

Слайд13. Розглянь малюнок.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15. Поміркуй.

Слайд16. Поміркуй.

Слайд17. Розглянь малюнок.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд18. Поміркуй.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні