Про компанію

VsimPPTX - це освітній сайт, метою якого є збільшити вільний час працівників освіти за рахунок надання доступу до освітніх навчальних матеріалів.

Директором компанії є фізична особа-підприємець Цупа Василь Васильович.

Адреса: Рівненська область, Дубровицький район, село Смородськ, вулиця Луки, будинок 67

Телефон: +38(097)-80-93-910

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

FaceBook: https://www.facebook.com/tsupav
Всі матеріали з сайту поширюються на основі публічного договору:

FAQ (часті питання)

Як можна оплатити навчальні матеріали?

Замовлення матеріалів доступне лише через сторінку https://vsimpptx.com/shop/. Для оплати можна використовувати картки visa та mastercard, а для клієнтів Приват Банку додаток Приват24

Яким чином здійснюється доставка навчальних матеріалів?

Після успішної транзакції (оплати) замовлені Вами матеріали автоматично відправляються вам на електронну скриньку, що вказувалась під час оформлення замовлення.

Яким чином можна повернути навчальні матеріали?

Відповідно публічного договору, а саме:

"1.4. Виконавець за попередню оплату, в окремих випадках, надає доступ до підписки – замовлення на розробку уроків чи інших навчальних матеріалів, доступ до яких надається поступово. У разі зупинення діяльності Виконавця, або неможливості подальшого надання таких освітніх матеріалів, надлишкова вартість за не використані матеріали повертається Замовнику"

"1.5. Якщо Замовник оплатив та отримав доступ до освітніх матеріалів, а планування підписки не проаналізував, та у нього навчальні теми, згідно до його навчального закладу відмінні від тих, які він замовив, то освітні матеріали не повертаються, а сплачені Замовником кошти не підлягають поверненню."

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання